Trust Wireless Keyboard & Mouse XIMO Black

Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16266
Other
MOUSE & KEYBOARDS
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Pa TVSH (8%): 23,15 €
25,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Përshkrim i produktit

Trust Wireless Keyboard & Mouse XIMO Black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Trust Wireless Keyboard & Mouse XIMO Black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: Prestige Samsung MLT 111 M 2070

Prestige Samsung MLT 111 M 2070

Incoming
40,00 € 30,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Risi   Pamja e produktit: INTEL CORE I5-10400F/GTX 1650 4GB/16GB RAM/SSD 240GB/RGB CASE LC-Power 707B

INTEL CORE I5-10400F/GTX 1650 4GB/16GB RAM/SSD...

Nuk eshte ne Stok
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: MOB Samsung G980 F/DS Galaxy S20 Gray ROM 128GB 8GB RAM Color Options: Gray and Light Blue

MOB Samsung G980 F/DS Galaxy S20 Gray ROM 128GB 8GB...

Nuk eshte ne Stok
849,99 € 749,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: ASUS R521UA-EJ091T i3-7020U / 8GB DDR4 / 512GB SSD / Win 10 Home

ASUS R521UA-EJ091T i3-7020U / 8GB DDR4 / 512GB SSD /...

Processor: Intel i3
Nuk eshte ne Stok
450,00 € 350,00 € Shto në shportë