TRANSCEND HDD EXTERNAL 500GB

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
14838
TRANSCEND
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Çmimi i rregullt 65,00 €. Save 30,00 € (46 %)
35,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Përshkrim i produktit

TRANSCEND HDD EXTERNAL 750GB


Pershkrim i detajuar

USB 3.0 port
Colour: silver

Dimensions: 129 x 79x.9 x 13 mm
Weight: 86g

Mendimet dhe komente të klientëve për "TRANSCEND HDD EXTERNAL 500GB"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Lenovo 330-15IKBR i5-8250U / 8GB / 256 GB SSD / Win 10 Home / MX150 / Full HD

Lenovo 330-15IKBR i5-8250U / 8GB / 256 GB SSD / Win...

Processor: Intel i5
Processor description: Intel Core i5-8250U (1.6GHz, 6MB)
Nuk eshte ne Stok
699,99 € 570,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: ASUS VivoBook 15 R564FJ-EJ520T i7-10510U / 12GB DDR4 / 512GB SSD / Win 10 Home

ASUS VivoBook 15 R564FJ-EJ520T i7-10510U / 12GB DDR4...

Processor: Intel i7
Processor description: Intel Core i7-10510U, 4x 1.80GHz
Nuk eshte ne Stok
999,99 € 899,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: FULI bateri 12V28.0AH

FULI bateri 12V28.0AH

Incoming
70,00 € 62,00 € Shto në shportë