Table mount for 2 monitors up to 86cm 34 "15KG ARCTIC Z2 (Gen3)

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16155
AEMNT00053A
Other
OTHER
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Pa TVSH (18%): 63,56 €
75,00
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

Table mount for 2 monitors up to 86cm 34 "15KG ARCTIC Z2 (Gen3)

 


Pershkrim i detajuar

specification

Assembly

Maximum weight capacity

15 kg

Maximum screen size

86.4 cm (34 in)

Attachment type

Table / bench

Minimal VESA mount

75 x 75 mm

Maximum VESA mount

100 x 100 mm

Number of display supported

2

Table thickness (min.)

2 cm

Table thickness (max.)

6 cm

Weight and dimensions

Weight

3.4 kg

Packaging width

426 mm

Packaging depth

78 mm

Packing height

307 mm

Package weight

3.99 kg

Packaging type

box

Mendimet dhe komente të klientëve për "Table mount for 2 monitors up to 86cm 34 "15KG ARCTIC Z2 (Gen3)"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Dell Inspiron 3584 Core i3 Ram 8GB SSD 128GB

Dell Inspiron 3584 Core i3 Ram 8GB SSD 128GB

Processor: Intel i3
Processor description: Processor Intel i3-7020U 2.30 GHz
Nuk eshte ne Stok
459,99 € 389,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Risi   Pamja e produktit: Lenovo Backpack 17” for Legion Armored II

Lenovo Backpack 17” for Legion Armored II

Në magazinë në dyqan
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: INTEL CORE I7-10700F / GTX 1660 SUPER 6GB / 32GB / SSD 480GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP Thermaltake V200

INTEL CORE I7-10700F / GTX 1660 SUPER 6GB / 32GB /...

Nuk eshte ne Stok
1.179,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Redragon K580 VATA RGB LED Backlit Mechanical Gaming Keyboard

Redragon K580 VATA RGB LED Backlit Mechanical Gaming...

Në magazinë në dyqan
65,00 € 49,99 € Shto në shportë