Samsung Series 3 F27T350FHU 27'' (1920x1080) 16:9 75Hz 5ms VGA HDMI VESA Full HD Black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
15766
116625
SAMSUNG
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Çmimi i rregullt 350,00 €. Save 180,01 € (51 %)
169,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand SAMSUNG
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Display 68.6 cm (27 in)
Resolution 1920 X 1080

Përshkrim i produktit

Samsung Series 3 F27T350FHU 27 '' (1920x1080) 16: 9 5ms VGA HDMI VESA Full HD Black

Maximum refresh rate 75 Hz


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Samsung Series 3 F27T350FHU 27'' (1920x1080) 16:9 75Hz 5ms VGA HDMI VESA Full HD Black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP EliteDesk 800 G2 PC i5-6500 / 8GB DDR4 / 256GB SSD / Win 10 Pro / Tower

HP EliteDesk 800 G2 PC i5-6500 / 8GB DDR4 / 256GB...

Nuk eshte ne Stok
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Samsung G988 F/DS Galaxy S20 ULTRA Black ROM 128GB RAM 12GB Color Options: Black and Gray

Samsung G988 F/DS Galaxy S20 ULTRA Black ROM 128GB...

Nuk eshte ne Stok
1.299,99 € 1.199,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Lenovo ThinkVision S24e 23,8'' (1920x1080) HDMI VGA FULL HD Black

Lenovo ThinkVision S24e 23,8'' (1920x1080) HDMI VGA...

Nuk eshte ne Stok
200,00 € 150,00 € Shto në shportë