Samsung S24F354FHU 23.5 "(1920x1080) Full HD HDMI VGA 60Hz VESA 75x75 4 ms black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16184
1116747
Other
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Çmimi i rregullt 179,99 €. Save 40,00 € (22 %)
139,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand SAMSUNG
Condition NEW - regular program
Resolution FHD (1920 x 1080)
Stock 1
Display 24"

Përshkrim i produktit

Samsung S24F354FHU 23.5 "(1920x1080)  Full HD HDMI VGA 60Hz VESA 75x75 4 ms black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Samsung S24F354FHU 23.5 "(1920x1080) Full HD HDMI VGA 60Hz VESA 75x75 4 ms black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Lenovo Legion Y540-15IRH-PG0 i7-9750H / 16GB DDR4 / 480GB SSD / Win 10 Home / FULLHD / GTX1650 Black

Lenovo Legion Y540-15IRH-PG0 i7-9750H / 16GB DDR4 /...

Processor: Intel i7
Processor description: Core i7-9750H 2.60 GHz
Nuk eshte ne Stok
1.150,00 € 899,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: AOC Value-line Q3279VWFD8 31.5 "(2560x1440) Wide Quad HD VGA HDMI DP IPS FreeSync 75Hz Black

AOC Value-line Q3279VWFD8 31.5 "(2560x1440) Wide...

Në magazinë në dyqan
399,99 € 274,99 € Shto në shportë
Video Pamja e produktit: DELL NB Inspiron 14 5000 Series 2-in1 -5491,Intel core i7-10510U

DELL NB Inspiron 14 5000 Series 2-in1 -5491,Intel...

Resolution: FHD(1920 x 1080) IPS LED-Backlit Touch Display
Processor: i7-10510U
Processor description: Intel core i7-10510U Processor (8MB Cache, up to 4.9 GHz)
Nuk eshte ne Stok
1.150,00 € 1.019,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: 1TB Western Digital 1TB WD Blue PC Hard Drive 3.5"

1TB Western Digital 1TB WD Blue PC Hard Drive 3.5"

Në magazinë në dyqan