Samsung C27RG50FQU CRG50 240Hz CURVED 68.6cm / 27 '' (1920x1080) 16: 9 1ms 2xHDMI DisplayPort Full HD Dark Gray

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15973
1114791
SAMSUNG
MONITOR
I ri
Nuk eshte ne Stok
Çmimi i rregullt 450,00 €. Save 105,00 € (23 %)
345,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Maximum refresh rate 240hz
Brand SAMSUNG
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Display 68,6 cm (27,0")
Resolution 1920x1080

Përshkrim i produktit

Samsung C27RG50FQU CRG50 240Hz CURVED 68.6cm / 27 '' (1920x1080)  16: 9 4ms 2xHDMI DisplayPort Full HD Dark Gray


Pershkrim i detajuar

Samsung C27RG50FQU CRG50 240Hz CURVED 68.6cm / 27 '' (1920x1080)  16: 9 1ms 2xHDMI DisplayPort Full HD Dark Gray

Mendimet dhe komente të klientëve për "Samsung C27RG50FQU CRG50 240Hz CURVED 68.6cm / 27 '' (1920x1080) 16: 9 1ms 2xHDMI DisplayPort Full HD Dark Gray"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Video Pamja e produktit:  HP LaserJet Pro M15w Wireless Laser Printer

HP LaserJet Pro M15w Wireless Laser Printer

Nuk eshte ne Stok
129,90 € 89,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Risi   Pamja e produktit: INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB / SSD 240GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 703B-3

INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB /...

Nuk eshte ne Stok
Pamja e produktit: REDRAGON Keyboard K569 ARYAMAN RGB MECHANICAL

REDRAGON Keyboard K569 ARYAMAN RGB MECHANICAL

Në magazinë në dyqan
65,00 € 49,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Lenovo Yoga S740-14IIL Mica i7-1065G / 16GB DDR4 / 512GB SSD / Win 10 Home / FullHD

Lenovo Yoga S740-14IIL Mica i7-1065G / 16GB DDR4 /...

Processor: Intel i7
Processor description: Intel Core i7-1065G7, 4x 1.30GHz
Nuk eshte ne Stok
1.100,00 € 899,99 € Shto në shportë