REMAX Song K outdoor portablae Bluetooth Speaker RB-X3 black-red

TRANSPORT FALAS!  
15626
6954851286103
REMAX
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (18%): 67,79 €
79,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

Specifikacija:
   Colour black
   Material ABS + železna mslot
   Neto Weight (g) 3,05 kg
   Dimensions (cm / palca) 261 * 160 * 364,5 mm

Tehnični parametri
   microphone Yes
   Bluetooth Connectivity, različica 3.0
   transferna razyeslja 10m
   outputna Power 15W, DC9V
   SNR ≧ 72dB
   Impeyesnca 4Ω
   Frekvenčni odziv 45-20KHz
   Capacity baterije 2200mAh, 7,4V
   Čas polnjenja 2h
   Delovni čas (h) Najbigger Loudness 2 uri, srednja Loudness 3 ure

Mendimet dhe komente të klientëve për "REMAX Song K outdoor portablae Bluetooth Speaker RB-X3 black-red"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme