REMAX Song K outdoor portablae Bluetooth Speaker RB-X3 black-red

TRANSPORT FALAS!  
12073
6954851286103
REMAX
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Çmimi i rregullt 149,99 €. Save 50,00 € (33 %)
99,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Condition NEW - regular program
Stock In stock

Pershkrim i detajuar

Specification:
Color black
Material ABS + iron mslot
Net Weight (g) 3.05 kg
Dimensions (cm / inch) 261 * 160 * 364.5 mm

Technical parameters
microphone Yes
Bluetooth Connectivity, version 3.0
transfer distance 10m
outputna Power 15W, DC9V
SNR ≧ 72dB
Impeyesnca 4Ω
Frequency response 45-20KHz
Capacity battery 2200mAh, 7.4V
Charging time 2h
Working hours (h) Najbigger Loudness 2 hours, medium Loudness 3 hours
 

Mendimet dhe komente të klientëve për "REMAX Song K outdoor portablae Bluetooth Speaker RB-X3 black-red"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: REMAX Earphone RM-501 blue

REMAX Earphone RM-501 blue

Në magazinë
edhe Pamja e produktit: MARVO HG9055 USB gaming headphones 7.1

MARVO HG9055 USB gaming headphones 7.1

Në magazinë në dyqan
55,00 € 45,00 € Shto në shportë