REMAX Earphones RM-512 silver

12063
6954851277590
REMAX
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 31.05.2021


Pa TVSH (18%): 6,61 €
7,80
Shto në shportë
Detaje teknike

Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

Material: ABS, aluminiumeva alloy, TPE
Tip slušalk: ušesne
UConsumption: tek, šport, parto
Length cable (m): 1,2 m
Združljivo z: računalnik, iPhone, mobilni telefon
Priključni vmesnik: 3,5 mm
Frekvenčni odziv: 20-20000Hz
Impeyesnca: 32 ohms
Občutljivost: 96dB ± 3dB
Colour: white-silver

Mendimet dhe komente të klientëve për "REMAX Earphones RM-512 silver"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: REMAX Earphone RM-565i gold

REMAX Earphone RM-565i gold

Në magazinë
Pamja e produktit: GXT 330 XL Endurance Gaming Headset - Trust

GXT 330 XL Endurance Gaming Headset - Trust

Në magazinë në dyqan
49,99 € 39,99 € Shto në shportë