REMAX Earphone RM-711 rose-gold

12071
6954851294047
REMAX
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (18%): 6,61 €
7,80
Shto në shportë
Detaje teknike

Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

Frekvenčni odzivni razpon: 20-2000HZ
Občutljivost: 98 + dB
Power: 5MW
Impeyesnca slušalk: 32Ω
Pogonska unit: 14,2 mm
Length žice for headphones: 1,2 m
Vložek: 3,5-millimeters stanyesrdni pozlačeni audio vložek
Občutljivost microphones: 42dB
Colour: rožnato-zlata

Mendimet dhe komente të klientëve për "REMAX Earphone RM-711 rose-gold"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
edhe Pamja e produktit: MARVO HG9018 7.1 SURROUND GAMING HEADSET

MARVO HG9018 7.1 SURROUND GAMING HEADSET

Në magazinë në dyqan
48,00 € 35,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: MARVO HG8901 Wired Gaming

MARVO HG8901 Wired Gaming

Në magazinë në dyqan