REMAX Earphone RM-711 black

12069
6954851294023
REMAX
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 31.05.2021


Pa TVSH (18%): 6,61 €
7,80
Shto në shportë
Detaje teknike

Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

Frekvenčni odzivni razpon: 20-2000HZ
Občutljivost: 98 + dB
Power: 5MW
Impeyesnca slušalk: 32Ω
Pogonska unit: 14,2 mm
Length žice for headphones: 1,2 m
Vložek: 3,5-millimeters stanyesrdni pozlačeni audio vložek
Občutljivost microphones: 42dB
Colour: black

Mendimet dhe komente të klientëve për "REMAX Earphone RM-711 black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: REMAX Earphone RM-711 silver

REMAX Earphone RM-711 silver

Në magazinë
Pamja e produktit: REMAX Earphone RM-565i gold

REMAX Earphone RM-565i gold

Në magazinë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: MARVO HG8901 Wired Gaming

MARVO HG8901 Wired Gaming

Në magazinë në dyqan
Risi   Pamja e produktit: MARVO SG-265 RGB gaming speakers (Touch)

MARVO SG-265 RGB gaming speakers (Touch)

Në magazinë