REMAX Desktop Wireless Speaker RB-H9 black

TRANSPORT FALAS!  
12075
6954851294368
REMAX
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (18%): 127,11 €
149,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

supports mobilni telefon with funkcijo NFC.
UConsumption protocola for transfer over Bluetooth.
DSP-ov digitalni čip subwoofera power with built inm audio DSP upravlja with prilagoditvijo sounyes.

Features: withoutwired povezovanje, NFC, Aux In
Capacity 25 Watt
Connectivity NFC, Bluetooth

"true wireless sterero"

Mendimet dhe komente të klientëve për "REMAX Desktop Wireless Speaker RB-H9 black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
edhe Pamja e produktit: MARVO HG9055 USB gaming headphones 7.1

MARVO HG9055 USB gaming headphones 7.1

Në magazinë në dyqan
55,00 € 45,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: GXT 310 Radius Gaming Headset - Trust

GXT 310 Radius Gaming Headset - Trust

Në magazinë në dyqan
45,00 € 35,00 € Shto në shportë