REDRAGON PANDORA USB+3.5MM AUX | VITRUAL 7.1 | RGB | IN-LINE CONTROLLER GAMING HEADSET – BLACK

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
16673
Other
MOUSE & KEYBOARDS
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 23.09.2021


Pa TVSH (18%): 33,90 €
40,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Përshkrim i produktit

REDRAGON PANDORA USB+3.5MM AUX | VITRUAL 7.1 | RGB | IN-LINE CONTROLLER GAMING HEADSET – BLACK


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "REDRAGON PANDORA USB+3.5MM AUX | VITRUAL 7.1 | RGB | IN-LINE CONTROLLER GAMING HEADSET – BLACK"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: Lenovo V15-IIL i5-1035G1/8GB/512SSD/FHD/matt

Lenovo V15-IIL i5-1035G1/8GB/512SSD/FHD/matt

Në magazinë në dyqan
800,00 € 549,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Prestige Dell Dell 1700S

Prestige Dell Dell 1700S

Incoming
40,00 € 30,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Video Pamja e produktit: ASUS Transformer Book T102HA-GR035T 10,1"

ASUS Transformer Book T102HA-GR035T 10,1"

Processor: Procesor Intel Atom x5-Z8350 1.44 GHz,  
Nuk eshte ne Stok
350,00 € 239,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Kumara K552-RGB Mechanical Gaming Keyboard White

Kumara K552-RGB Mechanical Gaming Keyboard White

Nuk eshte ne Stok