Redragon M711 COBRA Gaming Mouse

Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
14939
REDRAGON
MOUSE & KEYBOARDS
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 23.09.2021


Çmimi i rregullt 35,00 €. Save 10,00 € (29 %)
25,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Përshkrim i produktit

Redragon M711 COBRA Gaming Mouse with 16.8 Million RGB Color Backlit, 10,000 DPI Adjustable, Comfortable Grip, 7 Programmable Buttons


Pershkrim i detajuar

Specification:

Customize DPI Switch mode 1:500/1000/2000/3000/5000 adjusted via the buttons of the mouse

Customize DPI Switch mode 2: DPI can be adjusted freely by ±100 from 100 to 10000 via programming software

Polling Rate: Up to 1000 Hz; switchable: 125HZ/250HZ/500HZ/1000HZ (Default 500HZ)

Buttons: 7 (7 out of 9) are customizable

Tracking System: Optical

Interface: USB 2.0 full speed. 3.0

Size: 5.0 x 2.6 x 1.6 inches

USB Length: 1.8M braided-fiber cable

Mendimet dhe komente të klientëve për "Redragon M711 COBRA Gaming Mouse"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Seagate Expansion Portable 2TB USB 3.0 black 2.5inch

Seagate Expansion Portable 2TB USB 3.0 black 2.5inch

Nuk eshte ne Stok
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: AOC 27G2AE GAMING 144Hz 27'' (1920x1080)  / BK 16: 9 1ms 2xHDMI VGA DisplayPort VESA Speaker Full HD Black Red

AOC 27G2AE GAMING 144Hz 27'' (1920x1080) / BK 16: 9...

Në magazinë në dyqan
295,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: AOC Gaming Curved Monitor 23.6 '' (1920x1080) C24G2U 16: 9 1ms 165Hz USB VGA HDMI DisplayPort VESA Speaker Full HD Black

AOC Gaming Curved Monitor 23.6 '' (1920x1080) C24G2U...

Nuk eshte ne Stok
330,00 € 269,99 € Shto në shportë