REDRAGON gaming headset SKY, white

TRANSPORT FALAS!  
14813
64212
REDRAGON
I ri
2 vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (18%): 28,64 €
33,80
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand REDRAGON
Condition NEW - regular program
Garancioni 2 years

Pershkrim i detajuar

Tip slušalk: naglavne, zložljive
Material: kombincija plastic and aluminiuma
Connectivity: wireless bluetooth (V4.2 + HSP, HFP, A2DP, AVRCP)

Frekvenca endurance: 2.402–2.480GHz
Frekvenca slušalk: 20Hz - 20000Hz
Frekvenca microphones: 20Hz - 16000Hz

Impeyesnca slušalk: 32 Ohm
Impeyesnca microphones: 2.2 kOhm

Občutljivost (headphones): 115 dB
Občutljivost (microphone): 56 dB

Connections: 3.5 mm jack, Micro-USB for polnjenje
Battery: to 10 ur
Doseg endurance: to 10m
Colour: white

Mendimet dhe komente të klientëve për "REDRAGON gaming headset SKY, white"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme