REDRAGON gaming headset SKY, white

TRANSPORT FALAS!  
12525
64212
REDRAGON
I ri
2 vjet
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Çmimi i rregullt 49,99 €. Save 9,99 € (20 %)
40,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand REDRAGON
Condition NEW - regular program

Pershkrim i detajuar

Headphone type: headphones, foldable
Material: combination of plastic and aluminum
Connectivity: wireless bluetooth (V4.2 + HSP, HFP, A2DP, AVRCP)

Endurance frequency: 2,402–2,480GHz
Headphone frequency: 20Hz - 20000Hz
Frequency of microphones: 20Hz - 16000Hz

Headphone Impeyes: 32 Ohm
Impeyesnca microphones: 2.2 kOhm

Sensitivity (headphones): 115 dB
Sensitivity (microphone): 56 dB

Connections: 3.5 mm jack, Micro-USB for charging
Battery: 10 hours
Endurance range: to 10m
Color: white

Mendimet dhe komente të klientëve për "REDRAGON gaming headset SKY, white"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme