REDRAGON gaming headset Aspis Pro 2M

TRANSPORT FALAS!   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
14804
REDRAGON
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Çmimi i rregullt 85,00 €. Save 25,01 € (29 %)
59,99
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

REDRAGON gaming headset Aspis Pro 2M


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "REDRAGON gaming headset Aspis Pro 2M"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
edhe Pamja e produktit: Intenso 256GB USB3.0 Flash Drive

Intenso 256GB USB3.0 Flash Drive

Në magazinë në dyqan
45,00 € 35,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: GXT 330 XL Endurance Gaming Headset - Trust

GXT 330 XL Endurance Gaming Headset - Trust

Në magazinë në dyqan
49,99 € 39,99 € Shto në shportë