Prestige Samsung MLT 111 M 2070

TRANSPORT FALAS!  
14198
AL-66
Other
Laser Toner B&W
I ri
2 Vite
Incoming

24 ore


Çmimi i rregullt 40,00 €. Save 10,00 € (25 %)
30,00
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

Prestige Samsung MLT 111 M 2070  

Nr.Copy 1 500


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Prestige Samsung MLT 111 M 2070 "

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP 250 G7 Celeron N4000

HP 250 G7 Celeron N4000

Processor: Intel Celeron
Processor description: Intel Celeron N4000 1.10 GHz
Nuk eshte ne Stok
299,99 € 229,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: PRESTIGE ML1640 Samsung ML-1640/ML-2240

PRESTIGE ML1640 Samsung ML-1640/ML-2240

Në magazinë në dyqan
39,00 € 30,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: MSI GL75 9SE-249 - Thin i7-9750H/ 16GB DDR4 / 512GB SSD+1TB HDD / RTX2060/ Win 10

MSI GL75 9SE-249 - Thin i7-9750H/ 16GB DDR4 / 512GB...

Processor: Intel i7
Processor description: Intel Core i7-9750H 2.60GHz
Nuk eshte ne Stok
1.399,99 € 1.300,00 € Shto në shportë