Power Tree s650c

TRANSPORT FALAS!   Risi  
8290
Other
UPS
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 07.12.2020


Pa TVSH (18%): 46,61 €
55,00
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

Power Tree UPS 650 VA / 390 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 140 - 275V, Output: 230V, Tower, AVR


Pershkrim i detajuar

Power Tree

UPS 650 VA / 390 Watts,

Line-Interactive,

Outlets: 3x C13,

Input: 140 - 275V,

Output: 230V,

Tower,

AVR

PN: S650BX

Mendimet dhe komente të klientëve për "Power Tree s650c"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Video Pamja e produktit: DELL NB Inspiron 14 5000 Series 2-in1 -5491,Intel core i7-10510U

DELL NB Inspiron 14 5000 Series 2-in1 -5491,Intel...

Resolution: FHD(1920 x 1080) IPS LED-Backlit Touch Display
Processor: i7-10510U
Processor description: Intel core i7-10510U Processor (8MB Cache, up to 4.9 GHz)
Nuk eshte ne Stok
1.150,00 € 1.019,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: ASUS FX505GT-BI5N7 GAMING Core i5

ASUS FX505GT-BI5N7 GAMING Core i5

Processor: Intel i5
Nuk eshte ne Stok
850,00 € 759,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: PRESTIGE FX-10 Fax L-100/120

PRESTIGE FX-10 Fax L-100/120

Në magazinë në dyqan
19,99 € 12,00 € Shto në shportë