Power Tree S850E UPS

TRANSPORT FALAS!  
14542
Other
UPS
I ri
Incoming

24 ore


Çmimi i rregullt 75,00 €. Save 15,01 € (20 %)
59,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand Power Tree
Condition NEW - regular program
Stock In stock

Përshkrim i produktit

Power Tree S850E UPS


Mendimet dhe komente të klientëve për "Power Tree S850E UPS"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Intel Core i7-9700 Gen.9 / RAM16 / SSD480GB / GTX 1650 4GB / CASE RGB LED BUILD DESKTOP W-III

Intel Core i7-9700 Gen.9 / RAM16 / SSD480GB / GTX...

Nuk eshte ne Stok
899,99 € 799,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: MARVO HG8901 Wired Gaming

MARVO HG8901 Wired Gaming

Në magazinë në dyqan
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: Inter-Tech AC KB-118 mouse / keyboard combo, black,

Inter-Tech AC KB-118 mouse / keyboard combo, black,

Në magazinë në dyqan
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP Pavilion Multi-Touch x360 Convertible 14-dw0276ng i7-1065G7 / 16GB / 1 TB SSD / Win10 Home

HP Pavilion Multi-Touch x360 Convertible 14-dw0276ng...

Processor: Intel i7
Processor description: Intel Core i7-1065G7 1.30GHz
Nuk eshte ne Stok
999,99 € 899,99 € Shto në shportë