Portable speaker DEFENDER Enjoy S900 + FM tuner

TRANSPORT FALAS!   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
12110
65903
DEFENDER
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Çmimi i rregullt 45,00 €. Save 7,01 € (16 %)
37,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand DEFENDER
Condition NEW - regular program
Stock In stock

Pershkrim i detajuar

Power output: 10W
Connectivity: Bluetooth 5.0
Frequency of flow: 80–20000 Hz
power supply over USB, Battery capacity 1200mAh
Uranceas endurance with enim polnjenjem drums: to 4h
built and FM receiver, slot for MicroSD card, USB keyboard and audio AUX input
Priložen shoezshoulder pas for enostavno prenašanje
Color: black
Dimensions: 13 x 10 x 25 cm

Mendimet dhe komente të klientëve për "Portable speaker DEFENDER Enjoy S900 + FM tuner"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme