Portable speaker BASEUS E08 (black)

TRANSPORT FALAS!  
12497
NGE08-01
BASEUS
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (18%): 33,89 €
39,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand BASEUS
Stock In stock
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

Features:

 • transferni speaker
 • 360° stere sound efekt
 • odličen bas efekt
 • built ine RGB led lightke for svetlobne efekte glede on tip pretwojane glasbe
 • Connectivity: Bluetooth 5.0
 • Ports: AUX and TF (microSD)
 • built and 1500 mAh lithium Battery, ki allows to 6 ur poslušanje glasbe (10 dni stanje pripravljenosti)
 • frekvenčni razpon: 100Hz-20KHz
 • Power: 6W
 • speaker se lahko uporablja into horizontalni or vertikalni pozi
 • Colour: črn
Mendimet dhe komente të klientëve për "Portable speaker BASEUS E08 (black)"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
edhe Pamja e produktit: Redragon SKY BLACK, Gaming headphones with microphone, volume control, black, Bluetooth/3.5 mm jack

Redragon SKY BLACK, Gaming headphones with...

Në magazinë në dyqan
edhe Pamja e produktit: REDRAGON gaming headset Aspis Pro 2M

REDRAGON gaming headset Aspis Pro 2M

Në magazinë në dyqan
85,00 € 59,99 € Shto në shportë
edhe Pamja e produktit: MARVO HG9055 USB gaming headphones 7.1

MARVO HG9055 USB gaming headphones 7.1

Në magazinë në dyqan
55,00 € 45,00 € Shto në shportë