Philips V-Line 273V7QDSB 27 '' (1920x1080) 4ms 16: 9 VGA DVI VESA Full HD Black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
15772
116146
Other
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Çmimi i rregullt 280,00 €. Save 110,01 € (39 %)
169,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand Philips
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Display 68.6 cm (27 in)
Resolution 1920x1080

Përshkrim i produktit

Philips V-Line 273V7QDSB 27 '' (1920x1080) 4ms 16: 9 VGA DVI VESA Full HD Black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Philips V-Line 273V7QDSB 27 '' (1920x1080) 4ms 16: 9 VGA DVI VESA Full HD Black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: HP 15-dw2267ng i5-10325G1 / 8GB / 512 GB SSD / Win 10 Home / MX330 / Full HD

HP 15-dw2267ng i5-10325G1 / 8GB / 512 GB SSD / Win...

Processor: Intel i5
Në magazinë në dyqan
780,00 € 669,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: HP 17-by2437ng i3-10110U / 8GB / 256 GB SSD / Full HD 

HP 17-by2437ng i3-10110U / 8GB / 256 GB SSD / Full HD 

Processor: Intel i3
Nuk eshte ne Stok
550,00 € 399,99 € Shto në shportë
edhe Pamja e produktit: GOODRAM 128GB USB 3.0 UCL BLACK

GOODRAM 128GB USB 3.0 UCL BLACK

Në magazinë në dyqan
Ne rekomandojme   edhe Risi   Pamja e produktit: ACER A317-52-36SY i3-1005G1 / 8GB  / 256GB SSD / Win 10 Home

ACER A317-52-36SY i3-1005G1 / 8GB / 256GB SSD / Win...

Processor: Intel i3
Processor description: Intel Core i3-1005G1 1.20Ghz
Nuk eshte ne Stok