Philips E Line Ultra Wide Color 276E9QDSB 27 "(1920x1080) / 00 Full HD 4ms 16: 9 VGA DVI 2xHDMI Black Silver

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15765
117432
Other
MONITOR
I ri
Nuk eshte ne Stok
Çmimi i rregullt 299,99 €. Save 80,00 € (27 %)
219,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand Philips
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Display 27"
Resolution 1920x1080

Përshkrim i produktit

Philips E Line Ultra Wide Color 276E9QDSB 27 "(1920x1080)  / 00 Full HD 4ms 16: 9 VGA DVI 2xHDMI Black Silver 


Pershkrim i detajuar

Philips E Line Ultra Wide Color 276E9QDSB 27"(1920x1080)  / 00 Full HD 4ms 16: 9 VGA DVI 2xHDMI Black Silver 

Mendimet dhe komente të klientëve për "Philips E Line Ultra Wide Color 276E9QDSB 27 "(1920x1080) / 00 Full HD 4ms 16: 9 VGA DVI 2xHDMI Black Silver "

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: Prestige Magenta CE403A HP - M 551

Prestige Magenta CE403A HP - M 551

Incoming
70,00 € 42,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: HP 15-dw2267ng i5-10325G1 / 8GB / 256 GB SSD / Win 10 Home / MX330 / Full HD

HP 15-dw2267ng i5-10325G1 / 8GB / 256 GB SSD / Win...

Processor: Intel i5
Në magazinë në dyqan
780,00 € 639,99 € Shto në shportë