Philips E Line Ultra Wide Color 276E9QDSB 27 "(1920x1080) / 00 Full HD 4ms 16: 9 VGA DVI 2xHDMI Black Silver

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15765
117432
Other
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 03.03.2021


Çmimi i rregullt 299,99 €. Save 80,00 € (27 %)
219,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand Philips
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Display 27"
Resolution 1920x1080

Përshkrim i produktit

Philips E Line Ultra Wide Color 276E9QDSB 27 "(1920x1080)  / 00 Full HD 4ms 16: 9 VGA DVI 2xHDMI Black Silver 


Pershkrim i detajuar

Philips E Line Ultra Wide Color 276E9QDSB 27"(1920x1080)  / 00 Full HD 4ms 16: 9 VGA DVI 2xHDMI Black Silver 

Mendimet dhe komente të klientëve për "Philips E Line Ultra Wide Color 276E9QDSB 27 "(1920x1080) / 00 Full HD 4ms 16: 9 VGA DVI 2xHDMI Black Silver "

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Video Pamja e produktit: ASUS Transformer Book T102HA-GR035T 10,1"

ASUS Transformer Book T102HA-GR035T 10,1"

Processor: Procesor Intel Atom x5-Z8350 1.44 GHz,  
Nuk eshte ne Stok
350,00 € 239,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Prestige CB436A 36A HP LaserJet P1505

Prestige CB436A 36A HP LaserJet P1505

Incoming
20,00 € 12,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Risi   Pamja e produktit: INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 6GB / 16GB / SSD 240GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 703B-2

INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 6GB / 16GB / SSD...

Nuk eshte ne Stok
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Video Pamja e produktit: ASUS X540UB-DM231T Intel Core i7-8550U

ASUS X540UB-DM231T Intel Core i7-8550U

Processor: Intel i7
Processor description: Intel® Core™ i7-8550U Processor 8M Cache, up to 4.00 GHz
Nuk eshte ne Stok
820,00 € 599,99 € Shto në shportë