Philips E-line 327E8QJAB 32 '' (1920x1080) 16: 9 4ms HDMI VGA DisplayPort VESA Speaker Full HD Black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16185
1118633
Other
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Çmimi i rregullt 350,00 €. Save 90,01 € (26 %)
259,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand Philips
Condition NEW - regular program
Resolution FHD (1920 x 1080)
Stock 2
Display 32"

Përshkrim i produktit

Philips E-line 327E8QJAB 32 '' (1920x1080)  16: 9 4ms HDMI VGA DisplayPort VESA Speaker Full HD Black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Philips E-line 327E8QJAB 32 '' (1920x1080) 16: 9 4ms HDMI VGA DisplayPort VESA Speaker Full HD Black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: AOC C32G1 CURVED 31,5" 144Hz 1Ms (1920x1080) VGA DisplayPort HDMI USB 16:9 Full HD Black

AOC C32G1 CURVED 31,5" 144Hz 1Ms (1920x1080) VGA...

Nuk eshte ne Stok
400,00 € 350,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Table mount for 2 monitors up to 69cm 27 "8KG ARCTIC Z2 Basic

Table mount for 2 monitors up to 69cm 27 "8KG ARCTIC...

Në magazinë në dyqan
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB / SSD 480GB / CASE Mini Cooler Master MasterBox MB311

INTEL CORE I5-10400F / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB /...

Nuk eshte ne Stok
899,99 € Shto në shportë