PC Lenovo Think Centre M800 i5-6400 (4x2,7) / 8GB DDR4 / 240GB SSD / DVDRW / Win 10 Pro

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15465
115659
LENOVO
Desktop Computers
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 07.12.2020


Çmimi i rregullt 499,99 €. Save 130,00 € (26 %)
369,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand LENOVO
Graphic Integrated
Operating System Windows 10 PRO
Processor Intel i5
Processor description Intel I5-6500 up to 3.20 GHz
Stock 2
RAM 8GB DDR4

Përshkrim i produktit

PC Lenovo Think Centre M800 i5-6400 (4x2,7) / 8GB DDR4 /
240GB SSD / DVDRW / Win 10 Pro


Pershkrim i detajuar

- Processor: Intel® Core ™ i5-6400 processor
6 MB cache, up to 3.30 GHz
- Main memory: 8GB RAM DDR4
- Graphics card: Intel HD
-SSD: 240 GB
- Drive: DVDRW
- Software: Microsoft Windows 10 pro 64Bit multilingual
(EN, DE, FR, SP, PL, IT, NL, TUR, HU)
- Connections: Gigabit Lan, 2xUSB 3.0 audio, 1xDSUB, 1x DidplayPort

Mendimet dhe komente të klientëve për "PC Lenovo Think Centre M800 i5-6400 (4x2,7) / 8GB DDR4 / 240GB SSD / DVDRW / Win 10 Pro"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: Prestige Samsung ML-1610  Xerox 3122

Prestige Samsung ML-1610 Xerox 3122

Incoming
35,00 € 30,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Power Tree UPS 1250 VA

Power Tree UPS 1250 VA

Në magazinë në dyqan
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: GOODRAM 64GB MICRO CARD class 10

GOODRAM 64GB MICRO CARD class 10

Në magazinë në dyqan
19,99 € 11,99 € Shto në shportë