Omen 15-dh0312ng i7-9750H/ Display 240Hz / 16GB DDR4 / 512GB SSD / Win 10 Home / FullHD / RTX2070

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16167
117236
Other
LAPTOP
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Çmimi i rregullt 1.450,00 €. Save 250,01 € (17 %)
1.199,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand HP
Graphic NVIDIA GeForce
Graphic description nVidia Geforce RTX 2070 8GB
Operating System Windows 10
Processor Intel i7
Processor description Core i7-9750H 2.60 GHz
Stock In stock
Garancioni 1 Vjet
Display 15,6" - 39,6 cm
RAM 16GB
SSD 512GB M.2

Përshkrim i produktit

Omen 15-dh0312ng i7-9750H/ Display 240Hz / 16GB DDR4 / 512GB SSD / Win 10 Home / FullHD / RTX2070


Pershkrim i detajuar

Display: 15.6 ", 1920x1080 240Hz
- Processor: Intel Core i7-9750H, 6x 2.60GHz
- Graphics chip: NVIDIA GeForce RTX 2070 Max-Q (Mobile), 8GB GDDR6
Capacity: 16GB DDR4
- SSD: 512GB M.2 PCIe
- Software: Microsoft Windows 10 Home 64 Bit
- Webcam: ja
- Extras: 1x HDMI 2.0a, 1x Mini DisplayPort 1.2, 3x USB-A 3.0, 1x
Thunderbolt 3, 1x Gb LAN

Mendimet dhe komente të klientëve për "Omen 15-dh0312ng i7-9750H/ Display 240Hz / 16GB DDR4 / 512GB SSD / Win 10 Home / FullHD / RTX2070"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: Samsung S24E450B 24 "(1920x1080)  VGA DVI Lift 5ms Full HD Black

Samsung S24E450B 24 "(1920x1080) VGA DVI Lift 5ms...

Në magazinë në dyqan
150,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: INTEL CORE I5-10400F/GTX 1650 4GB/16GB RAM/SSD 240GB/RGB CASE LC-Power 707B

INTEL CORE I5-10400F/GTX 1650 4GB/16GB RAM/SSD...

Nuk eshte ne Stok
750,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Samsung A217FN/DSN Galaxy A21 Blue 32GB Dual Sim

Samsung A217FN/DSN Galaxy A21 Blue 32GB Dual Sim

Nuk eshte ne Stok
239,00 € 219,00 € Shto në shportë