notebook bag 43.9 cm (17.3 in) classic black | Innovation IT

Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15271
400742
ÇANTA
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 08.12.2020


Çmimi i rregullt 35,00 €. Save 15,01 € (43 %)
19,99
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

notebook bag 43.9 cm (17.3 in) classic black | Innovation IT

 


Pershkrim i detajuar

specification

features

Maximum screen diameter

43.9 cm (17.3 in)

Case type

Briefcase

material

nylon

Product color

black

Surface coloring

Monochrome

Brand Compatibility

Any brand

Mendimet dhe komente të klientëve për "notebook bag 43.9 cm (17.3 in) classic black | Innovation IT"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: SAMSUNG TAB SM-T515 Galaxy A 10.1 LTE Black RAM 2GB ROM 32GB

SAMSUNG TAB SM-T515 Galaxy A 10.1 LTE Black RAM 2GB...

Nuk eshte ne Stok
259,99 € 199,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Video Pamja e produktit: Lenovo Ideapad L340-17IRH Gaming Core i7-9750H

Lenovo Ideapad L340-17IRH Gaming Core i7-9750H

Processor: Intel i7
Processor description: Processor Intel Core i7-9750H 2.60 GHz
Nuk eshte ne Stok
1.250,00 € 999,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP 250 G7 Celeron N4000

HP 250 G7 Celeron N4000

Processor: Intel Celeron
Processor description: Intel Celeron N4000 1.10 GHz
Nuk eshte ne Stok
299,99 € 229,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP LASERJET PRO MFP M227FDN ALL-IN-ONE B&W

HP LASERJET PRO MFP M227FDN ALL-IN-ONE B&W

Nuk eshte ne Stok
289,00 € 269,99 € Shto në shportë