notebook bag 15.6" 39cm classic black | Innovation IT

Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15270
SO 351-15.6 COMPUTER
Other
ÇANTA
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 03.03.2021


Çmimi i rregullt 25,00 €. Save 10,00 € (40 %)
15,00
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

notebook bag 15.6" 39cm  classic black | Innovation IT


Pershkrim i detajuar

specification

features

Maximum screen diameter

39.6 cm (15.6 inches)

Case type

Messenger case

Product color

Black, blue

Surface coloring

Monochrome

Brand Compatibility

Universal

Inner lining color

black

Mendimet dhe komente të klientëve për "notebook bag 15.6" 39cm classic black | Innovation IT"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Intenso 32GB  Slim Line USB3.0

Intenso 32GB Slim Line USB3.0

Në magazinë në dyqan
19,99 € 11,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Redragon M711 COBRA Gaming Mouse

Redragon M711 COBRA Gaming Mouse

Në magazinë në dyqan
35,00 € 25,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Intel Core i5-10400F Gen.10 / RAM 8GB / SSD 240GB / GTX 1650 4GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 706B

Intel Core i5-10400F Gen.10 / RAM 8GB / SSD 240GB /...

Nuk eshte ne Stok
750,00 € 529,99 € Shto në shportë
Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: EPSON EB-S05 VIDEO PROJECTOR

EPSON EB-S05 VIDEO PROJECTOR

Incoming
460,00 € 399,99 € Shto në shportë