Nikon D3500 18-55mmVR AF S-P

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
13465
NIKON
KAMERA DIGJITALE
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 04.03.2021


Pa TVSH (18%): 349,15 €
412,00
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

Nikon D3500 + 18-55mmVR AF S-P


Mendimet dhe komente të klientëve për "Nikon D3500 18-55mmVR AF S-P"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP 250 G7 i5-1035G1 / 8GB / 256SSD / FHD / matt

HP 250 G7 i5-1035G1 / 8GB / 256SSD / FHD / matt

Processor: Intel i5
Processor description: 1.0 / 3.6GHz Intel Core i5 1035G1 QuadCore
Nuk eshte ne Stok
560,00 € 499,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: ASUS FX705GD-EW090

ASUS FX705GD-EW090

Resolution: 1080 X 1920
Processor: Intel i7
Processor description: Intel i7-8750H 2.20 GHz(up to 3.90 GHz)
Nuk eshte ne Stok
1.050,00 € 899,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: AOC 24B1H  23,6'' (1920x1080) 16:9 5ms VGA HDMI Full HD Black

AOC 24B1H 23,6'' (1920x1080) 16:9 5ms VGA HDMI Full...

Nuk eshte ne Stok
199,99 € 139,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: PRESTIGE 90A HP CE390A M4555 / M 601 / 603

PRESTIGE 90A HP CE390A M4555 / M 601 / 603

Në magazinë në dyqan
55,00 € 45,00 € Shto në shportë