Nikon D3500 18-55mmVR AF S-P

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
13465
NIKON
KAMERA DIGJITALE
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 07.12.2020


Pa TVSH (18%): 349,15 €
412,00
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

Nikon D3500 + 18-55mmVR AF S-P


Mendimet dhe komente të klientëve për "Nikon D3500 18-55mmVR AF S-P"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Notebook HP 250 G7 Celeron

Notebook HP 250 G7 Celeron

Processor: Intel Celeron N3350 1.10 GHz
Nuk eshte ne Stok
350,00 € 265,00 € Shto në shportë