MSI MAG Infinite Brand PC 10SC-1047DE i7-10700 / 16GB DDR4 / RTX2060 Super 8GB/ 512GB SSD + 1TB HDD

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
15990
118460
MSI
Desktop Computers
I ri
Nuk eshte ne Stok
Çmimi i rregullt 1.600,00 €. Save 250,00 € (16 %)
1.350,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand MSI
Graphic NVIDIA GeForce
Graphic description NVIDIA GeForce RTX 2060 Super 8GB
Operating System Windows 10
Processor Intel i7
Processor description Intel Core i7-10700 2.90Ghz
Stock In stock
Garancioni 1 Vjet
RAM 16GB
HDD 1000GB

Përshkrim i produktit

MSI MAG Infinite  PC 10SC-1047DE i7-10700 / 16GB DDR4 / RTX2060Super / 512GB SSD + 1TB HDD


Pershkrim i detajuar

- Processor: Intel Core i7-10700 2.90Ghz
# of Cores 8 # of Threads16
Processor Base Frequency 2.90 GHz
Max Turbo Frequency 4.80 GHz
- Main memory: 16GB RAM DDR4
- Graphics card: NVIDIA GeForce RTX 2060 Super 8GB
- Hard drive: 1 TB
- SSD: 512GB
- Software: Microsoft Windows 10 Home 64Bit

Mendimet dhe komente të klientëve për "MSI MAG Infinite Brand PC 10SC-1047DE i7-10700 / 16GB DDR4 / RTX2060 Super 8GB/ 512GB SSD + 1TB HDD"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: MARVO HG8901 Wired Gaming

MARVO HG8901 Wired Gaming

Në magazinë në dyqan
Pamja e produktit: Prestige Canon C-EXV 40 Canon IR 1133

Prestige Canon C-EXV 40 Canon IR 1133

Incoming
50,00 € 40,00 € Shto në shportë