Mouse Asus MW203, wireless / Bluetooth (black)

TRANSPORT FALAS!  
16253
90XB06C0-BMU000
ASUS
MOUSE & KEYBOARDS
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (8%): 34,29 €
37,03
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand ASUS
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

Features:

  • vmesnik: USB
  • Category Connectivityi: wireless RF 2.4GHz + Bluetooth
  • možnost Connectivityi on 3 devices over Bluetooth (menjava naprav with enim klikom)
  • sensor: Optical
  • Resolution: 1000 / 1600 / 2400 DPI (možnost nastavljanja)
  • tihi gumbi < 20 dB
  • power supply: 1x AA Battery (with)
  • Dimensions: 105,6 x 80,1 x 40,6 mm
  • Colour: black
  • Weight: 96 g
Mendimet dhe komente të klientëve për "Mouse Asus MW203, wireless / Bluetooth (black)"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme