Monitor 23,8" BENQ GW2480E IPS / FHD / speakers

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
13355
9H.LHELB.CBE
BENQ
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 07.12.2020


Çmimi i rregullt 250,00 €. Save 120,01 € (48 %)
129,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand BENQ
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Touchscreen No
Garancioni 1 years
Display 23,8" - 60,5 cm
Resolution 1920 X 1080

Pershkrim i detajuar

Features:

Size screen: 60,45 cm (23,8")
Resolution: 1920 x 1080 FullHD
tip matrike: IPS
brightness: 250 cd/m2
viewing angle: 178°
response time: 5ms
Connections & Expansion: DisplayPort, HDMI, VGA and Connector for headphones
built and speakers: 2x1W
možnost nagiba: navzdol 5° / navzgor 20°
VESA: 100 x 100
Colour: črn
Dimensions: 420 x 540 x175 mm (VxŠxG)
Weight: 3,85kg

Mendimet dhe komente të klientëve për "Monitor 23,8" BENQ GW2480E IPS / FHD / speakers"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Monitor 28" BENQ GC2870H FHD / VA / 5ms

Monitor 28" BENQ GC2870H FHD / VA / 5ms

Nuk eshte ne Stok
300,00 € 209,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: SAMSUNG MONITOR 24R350FHUXE

SAMSUNG MONITOR 24R350FHUXE

Nuk eshte ne Stok
250,00 € 159,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: AOC 24B1H  23,6'' (1920x1080) 16:9 5ms VGA HDMI Full HD Black

AOC 24B1H 23,6'' (1920x1080) 16:9 5ms VGA HDMI Full...

Në magazinë në dyqan
199,99 € 139,99 € Shto në shportë