MARVO SG-265 RGB gaming speakers (Touch)

16135
MARV-SG-265
MARVO
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (18%): 21,18 €
24,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand MARVO
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

Specifikacije

Nazivna Power: 2 x 3W

Frekvenčni odziv: 150 Hz - 20 KHz

Impeyesnca: 4 Ω x 2

Connections: 3,5 mm input (audio), USB (power supply)

power supply: USB

Length cable: 1,2 m

Features

7-Colour osvetlitev with mavričnimi učinki

Touch control for izbiro ON / OFF for osvetlitev ozadja

Dolgo pritisnite obPowerje dotika, yes nadzirate jakost svetlobe

Enostavno dostopen gumb for Loudness

quality speakers odyesjajo čist and natančen sound

Mendimet dhe komente të klientëve për "MARVO SG-265 RGB gaming speakers (Touch)"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: Redragon SKY WHITE Gaming headphones with microphone,  volume control, black, Bluetooth/3.5 mm jack

Redragon SKY WHITE Gaming headphones with...

Në magazinë në dyqan
Pamja e produktit: GXT 330 XL Endurance Gaming Headset - Trust

GXT 330 XL Endurance Gaming Headset - Trust

Në magazinë në dyqan
49,99 € 39,99 € Shto në shportë