MARVO HG9055 USB gaming headphones 7.1

TRANSPORT FALAS!  
15541
MARV-HG9055
MARVO
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (18%): 40,51 €
47,80
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand MARVO
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

Specifikacije

sound: 7.1 virtualni spaceski space

Frekvenčni odziv: 20 Hz - 20 KHz

Size speakers: 50 mm

Občutljivost speakers: 125 dB ± 3 dB

Category microphones: vsesmerna

Size microphones: 6 x 5 mm

Občutljivost microphones: -56 dB ± 2 dB

Osvetlitev ozadja: 7 colours

Connections: USB

Length cable: 2,2 m

support for OS: Windows 7 or novejše

Značilnost

Popolno potopitev into igre with 7.1 spaceskim soundom

Odlična kakovost soun yes with Powernim bas soundom and jasnimi visokimi toni

adjustablea ročica microphones

Nadzor Loudnessi on uho

Mehke upholsterede ušesne skodelice from sintetičnega leather

Mendimet dhe komente të klientëve për "MARVO HG9055 USB gaming headphones 7.1"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme