MARVO HG9028 gaming headphones 7.1

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
11707
MARV-HG9028
MARVO
I ri
1 Vjet
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 23.09.2021


Çmimi i rregullt 75,00 €. Save 20,00 € (27 %)
55,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand MARVO
Condition NEW - regular program
Stock In stock

Pershkrim i detajuar

Specifications

LED lighting with 7 repeating Colors

sound: 7.1 space (virtual)

Frequency response: 20 Hz - 20 KHz

Size speakers: 50 mm

Speaker sensitivity: 105 dB ± 3 dB

Impeyesnca speakers: 32 Ω

Category microphones: omnidirectional

Size microphones: 4.0x1.5 mm

Sensitivity of microphones: -42 dB ± 3 dB

Connections: USB

Cable length: 2.2 m

support for OS: Windows 7 or later

Feature

Perfect immersion with 7.1 surround sound

Deep and Powerful bass

Adjustable adjustable microphone

Ear cups from soft wraps

adjustable upholstered strap for head

Solid construction with metal frame

Mendimet dhe komente të klientëve për "MARVO HG9028 gaming headphones 7.1"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!