MARVO HG9018 7.1 SURROUND GAMING HEADSET

TRANSPORT FALAS!   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
14938
MARVO
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Çmimi i rregullt 48,00 €. Save 13,00 € (27 %)
35,00
Shto në shportë
Përshkrim i produktit

MARVO HG9018 7.1 SURROUND GAMING HEADSET


Pershkrim i detajuar

HG9018

  Specifications

Sound: 7.1 virtual surround

Frequency response: 20 Hz - 20 KHz

Speaker size: 40 mm (driver), 30 mm (vibrations)

Speaker sensitivity: 128 dB ± 3 dB

Microphone type: omnidirectional

Microphone size: 4 x 1.5 mm

Microphone sensitivity: -42 dB ± 3 dB

Backlight: Rainbow

Connectors: USB

Cable length: 2.4 m

OS support: Windows 7 or newer

Mendimet dhe komente të klientëve për "MARVO HG9018 7.1 SURROUND GAMING HEADSET"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Video Pamja e produktit: HP 250 G7 INTEL PENTIUM GOLD 4417U 2.30 GHZ QUADCORE 15,6" FHD (1920X1080 ) RAM 8 GB, 1TB HDD GB

HP 250 G7 INTEL PENTIUM GOLD 4417U 2.30 GHZ QUADCORE...

Processor: Intel Pentium
Processor description: Processor Intel Pentium Gold 4417U
Nuk eshte ne Stok
355,00 € 274,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Risi   Pamja e produktit: AMD Ryzen 5 3600 / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB / 480GB SSD / CASE Cooler Master MasterBox MB311L

AMD Ryzen 5 3600 / GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB / 480GB...

Nuk eshte ne Stok
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: GTX 1650 4GB Gigabyte Mini ITX OC - Dual Slot - 1Fan 1xDP / 2xHDMI

GTX 1650 4GB Gigabyte Mini ITX OC - Dual Slot - 1Fan...

Nuk eshte ne Stok
250,00 € 139,99 € Shto në shportë