LG Monitor 27'' 144Hz (1920x1080) UltraGear 27GL63T-B 16: 9 1ms DisplayPort HDMI Full HD Black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15338
27GL63T-B
LG
MONITOR
I ri
1 Vjet
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 08.12.2020


Çmimi i rregullt 360,00 €. Save 80,01 € (22 %)
279,99
Shto në shportë
Detaje teknike

reaction time 1 ms
Maximum refresh rate 144 Hz
Brand LG
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Display 68.6 cm (27 in)
Resolution 1920 x 1080 pixels

Përshkrim i produktit

68.6cm / 27 '' (1920x1080) LG UltraGear 27GL63T-B 16: 9 1ms DisplayPort HDMI Full HD Black

 


Pershkrim i detajuar

specification

screen

Screen diagonal

68.6 cm (27 in)

Screen resolution

1920 x 1080 pixels

Native aspect ratio

16: 9

Panel type

IPS

Brightness (typical)

400 cd / m²

reaction time

1 ms

HD type

Full HD

Screen technology

LCD

Screen shape

Flat

Supported graphic resolutions

1920 x 1080 (HD 1080)

Contrast ratio

1000: 1

Maximum refresh rate

144 Hz

Mendimet dhe komente të klientëve për "LG Monitor 27'' 144Hz (1920x1080) UltraGear 27GL63T-B 16: 9 1ms DisplayPort HDMI Full HD Black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: ML-1640/ML-2240

ML-1640/ML-2240

Nuk eshte ne Stok
Pamja e produktit: Prestige CB436A 36A HP LaserJet P1505

Prestige CB436A 36A HP LaserJet P1505

Incoming
20,00 € 12,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Samsung Galaxy A71 Black ROM 128GB 6GB RAM Dual SIM

Samsung Galaxy A71 Black ROM 128GB 6GB RAM Dual SIM

Nuk eshte ne Stok
449,99 € 399,99 € Shto në shportë