LG 24BK450H 24 "(1920x1080) Full HD IPS 5ms HDMI VGA black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16186
1102993
Other
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Çmimi i rregullt 195,00 €. Save 45,01 € (23 %)
149,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Përshkrim i produktit

LG 24BK450H 24 "(1920x1080) Full HD IPS 5ms HDMI VGA black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "LG 24BK450H 24 "(1920x1080) Full HD IPS 5ms HDMI VGA black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Video Pamja e produktit: HP PRINTER LASERJET MFP M28W Wireless

HP PRINTER LASERJET MFP M28W Wireless

Nuk eshte ne Stok
160,00 € 139,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Intel Core i5-10400F Gen.10 / RAM 8GB / SSD 240GB / GTX 1650 4GB / CASE LED RGB BUILD DESKTOP 706B

Intel Core i5-10400F Gen.10 / RAM 8GB / SSD 240GB /...

Nuk eshte ne Stok
750,00 € 529,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Lenovo Yoga S740-14IIL Mica i7-1065G / 16GB DDR4 / 512GB SSD / Win 10 Home / FullHD

Lenovo Yoga S740-14IIL Mica i7-1065G / 16GB DDR4 /...

Processor: Intel i7
Processor description: Intel Core i7-1065G7, 4x 1.30GHz
Nuk eshte ne Stok
1.100,00 € 899,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Redragon K557 RGB Backlit Waterproof Mechanical Gaming Keyboard

Redragon K557 RGB Backlit Waterproof Mechanical...

Në magazinë në dyqan
65,00 € 49,99 € Shto në shportë