LG 22BK55WD-B 22 "(1680x1050) 5ms DVI VGA LS Pivot black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16350
1225511
Other
MONITOR
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Pa TVSH (18%): 101,69 €
120,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Përshkrim i produktit

LG 22BK55WD-B 22 "(1680x1050)  5ms DVI VGA LS Pivot black


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "LG 22BK55WD-B 22 "(1680x1050) 5ms DVI VGA LS Pivot black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: LENOVO Ideapad 330-15IKB  Intel Core  i3-7020U

LENOVO Ideapad 330-15IKB Intel Core i3-7020U

Processor: Intel i3
Processor description: Intel i3-7020U 2.30 GHz
Nuk eshte ne Stok
450,00 € 369,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Dell PC AIO Inspiron 3480, 23.8" LED FHD (1920x1080) Touch IPS, Intel Core i5-8265U(3.9 GHz, 6MB)

Dell PC AIO Inspiron 3480, 23.8" LED FHD (1920x1080)...

Processor description: Intel Core i5-8265U(3.9 GHz, 6MB)
RAM: 8GB DDR4
HDD: 1TB HDD
Nuk eshte ne Stok
850,00 € 825,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: HP Gaming Pavilion 16-a0272ng i7-10750H / 16GB / 256GB SSD+1TB HDD / Win 10 Home / FullHD / GTX1660Ti

HP Gaming Pavilion 16-a0272ng i7-10750H / 16GB /...

Processor: Intel i7
Processor description: Intel Core i7-10750H 2.60GHz
Nuk eshte ne Stok
1.350,00 € 1.200,00 € Shto në shportë