Lenovo Yoga TouchScreen / AMD Ryzen 3 2200U / 4GB DDR4 / 128GB SSD / Win 10 Home

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16609
121077
Other
LAPTOP
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 23.09.2021


Çmimi i rregullt 550,00 €. Save 185,00 € (34 %)
365,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand LENOVO
Graphic Integrated
Operating System Windows 10
Processor AMD
Processor description AMD Ryzen 3 2200U 2.50GHz
Stock In stock
Touchscreen Yes
Garancioni 1 Vjet
RAM 4GB
Display 14"
SSD 128GB

Përshkrim i produktit

Lenovo Yoga TouchScreen / AMD Ryzen 3 2200U / 4GB DDR4 / 128GB SSD / Win 10 Home


Pershkrim i detajuar

BrandLENOVO

GraphicIntegrated

Operating SystemWindows 10

ProcessorAMD

Processor descriptionAMD Ryzen 3 2200U 2.50GHz

StockIn stock

TouchscreenYes

Garancioni1 Vjet

RAM4GB

Display14"

SSD128GB

Mendimet dhe komente të klientëve për "Lenovo Yoga TouchScreen / AMD Ryzen 3 2200U / 4GB DDR4 / 128GB SSD / Win 10 Home"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Pamja e produktit: RTX 3070 8GB Gigabyte AORUS MASTER

RTX 3070 8GB Gigabyte AORUS MASTER

Nuk eshte ne Stok
1.270,00 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Nikon D5600 18-55mm AF S VR

Nikon D5600 18-55mm AF S VR

Në magazinë në dyqan
592,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: LENOVO IdeaPad 330-15IKBR Core i5

LENOVO IdeaPad 330-15IKBR Core i5

Processor: Procesor Intel i5-8250U 1.60 GHz (Up To 3.40 GHz),
Nuk eshte ne Stok
550,00 € 499,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: 1TB Western Digital 1TB WD Blue PC Hard Drive 3.5"

1TB Western Digital 1TB WD Blue PC Hard Drive 3.5"

Nuk eshte ne Stok