Lenovo TrackPod TWS Headset (black)

TRANSPORT FALAS!  
15319
888023428
LENOVO
I ri
1 Vjet
Në magazinë

Dorëzimi në adresën tuaj: 28.04.2021


Pa TVSH (18%): 84,58 €
99,80
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand LENOVO
Condition NEW - regular program
Stock In stock
Garancioni 1 year

Pershkrim i detajuar

Features:

 • tip headphones: ušesna
 • Connectivity: Bluetooth 5.0 (QCOM CSR 3020 čip)
 • 100% napolnjena Battery vam allows to 6h poslušanja glasbe
 • čas pogovora: to 6h
 • čas pripravljenosti: to 90h
 • polnilna / shranjevalna unit zagotavlja 4x 100% polnjenje slušalk (ko je 100% napolnjena)
 • support for t.i. "QuickCharge": 15min polnjenja zadošča for to 2h uporabe slušalk
 • IPX7 stanyesrd vodotesnosti
 • built and Li-ion Battery (800mAh)
 • Range to 10m (vidnega polja)
 • poljenje over USB Type-C interface
 • dimezije polnilne enote: 58.6 x 32.6 x 35.6mm
 • Colour: black
Mendimet dhe komente të klientëve për "Lenovo TrackPod TWS Headset (black)"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
edhe Pamja e produktit: Redragon SKY BLACK, Gaming headphones with microphone, volume control, black, Bluetooth/3.5 mm jack

Redragon SKY BLACK, Gaming headphones with...

Në magazinë në dyqan
edhe Pamja e produktit: MARVO HG9055 USB gaming headphones 7.1

MARVO HG9055 USB gaming headphones 7.1

Në magazinë në dyqan
55,00 € 45,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: MARVO HG8901 Wired Gaming

MARVO HG8901 Wired Gaming

Në magazinë në dyqan
Pamja e produktit: REMAX Earphones RM-512 pink

REMAX Earphones RM-512 pink

Në magazinë