LENOVO M92P PC INTEL CORE I5-3570 / SSD 120GB / 4GB DDR3 / TOWER / 2ND CHOICE USED

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16273
Other
Desktop Computers
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 15.04.2021


Pa TVSH (8%): 111,11 €
120,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand LENOVO
Condition i Perdorur
Graphic Integrated
Processor Intel i5
Garancioni 1-Muaj
RAM 4GB DDR3
SSD 120GB

Përshkrim i produktit

LENOVO M92P PC INTEL CORE I5-3570 3.40GHZ / 4GB DDR3 / SSD 120GB / TOWER / 2ND CHOICE USED


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "LENOVO M92P PC INTEL CORE I5-3570 / SSD 120GB / 4GB DDR3 / TOWER / 2ND CHOICE USED"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Samsung G988 F/DS Galaxy S20 ULTRA Black ROM 128GB RAM 12GB Color Options: Black and Gray

Samsung G988 F/DS Galaxy S20 ULTRA Black ROM 128GB...

Nuk eshte ne Stok
1.299,99 € 1.199,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Risi   Pamja e produktit: Lenovo Backpack 15.6” for Laptop Everyday B510

Lenovo Backpack 15.6” for Laptop Everyday B510

Në magazinë në dyqan
Pamja e produktit: Prestige Cyan CF411A HP - M452 / M477

Prestige Cyan CF411A HP - M452 / M477

Incoming
50,00 € 33,00 € Shto në shportë