Lenovo M92p PC Intel Core i5-3570 / HDD 500GB / 4GB DDR3 / Tower / 2nd choice USED

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
16272
Other
Desktop Computers
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Pa TVSH (8%): 101,84 €
109,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand LENOVO
Condition i Perdorur
Graphic Integrated
Processor Intel i5
Garancioni 1-Muaj
RAM 4GB DDR3
HDD 500GB

Përshkrim i produktit

Lenovo M92p PC Intel Core i5-3570 3.4 Ghz/ 4GB DDR3 / 500GB HDD / Tower / 2nd choice


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Lenovo M92p PC Intel Core i5-3570 / HDD 500GB / 4GB DDR3 / Tower / 2nd choice USED"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: FES-SATA 4TB Toshiba P300 5400 RPM 128MB

FES-SATA 4TB Toshiba P300 5400 RPM 128MB

Në magazinë në dyqan
Pamja e produktit: VERBATIM EXTERNAL HDD 2.5" 500GB USB3.0 BLACK

VERBATIM EXTERNAL HDD 2.5" 500GB USB3.0 BLACK

Në magazinë në dyqan
65,00 € 55,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Samsung C27F396FHU 27 "(1920x1080)  Curved 4ms HDMI VGA black

Samsung C27F396FHU 27 "(1920x1080) Curved 4ms HDMI...

Nuk eshte ne Stok
250,00 € Shto në shportë