Lenovo L340-15IRH Gaming i5-9300H / 8GB / 512 GB SSD / GTX1650 / Win 10 Hom

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16447
LENOVO
LAPTOP
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Pa TVSH (8%): 648,14 €
699,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand LENOVO
Graphic NVIDIA GeForce
Graphic description NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
Operating System Windows 10
Processor Intel i5
Processor description Intel i5-9300H 4x2.4 GHz
Garancioni 1 Vjet
Stock 1
RAM 8GB
Display 15,6" - 39,6 cm
SSD 512GB M.2

Përshkrim i produktit

Lenovo L340-15IRH Gaming i5-9300H / 8GB / 512 GB SSD / GTX1650 / Win 10 Hom


Pershkrim i detajuar

- Display: 15.6" 1920x1080 FullHD
- Processor: Intel i5-9300H 4x2.4 GHz
- Main memory: 8GB RAM DDR4
- Graphics card: NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB
- Hard drive: 512GB M.2 PCIe SSD
- Software: Win 10 Home 64 bit

Mendimet dhe komente të klientëve për "Lenovo L340-15IRH Gaming i5-9300H / 8GB / 512 GB SSD / GTX1650 / Win 10 Hom"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: LG Monitor 27'' 144Hz (1920x1080) UltraGear 27GL63T-B 16: 9 1ms DisplayPort HDMI Full HD Black

LG Monitor 27'' 144Hz (1920x1080) UltraGear...

Në magazinë në dyqan
390,00 € 289,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   edhe Pamja e produktit: Lenovo V15-IIL i5-1035G1/8GB/256SSD/FHD/matt

Lenovo V15-IIL i5-1035G1/8GB/256SSD/FHD/matt

Processor: Intel i5
Processor description: Intel Core i5-1035G1 1.10Ghz up to 3.60 GHz
Në magazinë në dyqan
750,00 € 550,00 € Shto në shportë