LENOVO Ideapad 330-15IKB Intel Core i3-7020U

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
15031
LENOVO
LAPTOP
I ri
Nuk eshte ne Stok
Çmimi i rregullt 450,00 €. Save 80,01 € (18 %)
369,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand LENOVO
Graphic Integrated
Graphic description Intel HD Graphics
Operating System Windows 10
Processor Intel i3
Processor description Intel i3-7020U 2.30 GHz
Garancioni 1 Vjet
RAM 4GB
Display 15,6" - 39,6 cm
SSD 256 GB

Përshkrim i produktit

Notebook LENOVO Ideapad 330-15IKB i3 / 4GB / 256GB SSD / 15,6" FHD / Windows
10 (81-DE00-W4-PR)
Display: 15,6" - 39,6 cm
Resolution: 1920 X 1080
Processor: Intel i3
Processor description: Intel i3-7020U 2.30 GHz
RAM: 4GB
HDD: 256GB SSD
SSD: Yes
Operating system: Windows 10
Touchscreen: No
Graphic: Integrated
Graphic description: Intel HD Graphics
Optical drive: Without
Keyboard: GE keyboard + SLO labels
Brand: LENOVO
Stock: In stock


Mendimet dhe komente të klientëve për "LENOVO Ideapad 330-15IKB Intel Core i3-7020U"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: AOC Gaming Curved Monitor 23.6 '' (1920x1080) C24G2U 16: 9 1ms 165Hz USB VGA HDMI DisplayPort VESA Speaker Full HD Black

AOC Gaming Curved Monitor 23.6 '' (1920x1080) C24G2U...

Në magazinë në dyqan
330,00 € 269,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Prestige Yellow CF412A HP - M452 / M477

Prestige Yellow CF412A HP - M452 / M477

Incoming
50,00 € 33,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Dell Essential Topload 15.6''

Dell Essential Topload 15.6''

Në magazinë në dyqan
29,99 € 19,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Prestige Dell Dell 1700S

Prestige Dell Dell 1700S

Incoming
40,00 € 30,00 € Shto në shportë