Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 PC AiO 27" i5-10400T / 8GB DDR4 / 512 GB SSD / Win 10 Home

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16856
121937
LENOVO
All-In-One
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 23.09.2021


Çmimi i rregullt 850,00 €. Save 100,00 € (12 %)
750,00
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand LENOVO
Graphic Integrated
Operating System Windows 10
Processor Intel i5
Processor description Intel Core i5-10400F 2.90Ghz
Resolution FHD (1920 x 1080)
Type All-In-One
RAM 8GB

Përshkrim i produktit

Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 PC AiO 27" i5-10400T / 8GB DDR4 / 512 GB SSD / Win 10 Home


Pershkrim i detajuar

Mendimet dhe komente të klientëve për "Lenovo IdeaCentre 3 27IMB05 PC AiO 27" i5-10400T / 8GB DDR4 / 512 GB SSD / Win 10 Home"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: LC-Power LC-M32-QHD-144-C-V2 Curved Gaming B2 TFT 80cm / 31.5 '' (2560x1440) 16: 9 4ms 144Hz 3xHDMI DisplayPort VESA Quad HD Black

LC-Power LC-M32-QHD-144-C-V2 Curved Gaming B2 TFT...

Nuk eshte ne Stok
379,99 € Shto në shportë
Pamja e produktit: Samsung A217FN/DSN Galaxy A21 Blue 32GB Dual Sim

Samsung A217FN/DSN Galaxy A21 Blue 32GB Dual Sim

Nuk eshte ne Stok
239,00 € 219,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Seagate 3TB SATA3 HDD 3.5" ST33000651N

Seagate 3TB SATA3 HDD 3.5" ST33000651N

Nuk eshte ne Stok