Lenovo 15ADA05 Ryzen 3 3250U / 8GB / 512 GB SSD / Win 10 / Full HD RED

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Zbritja e qmimit vlen Deri me:
16176
119697
LENOVO
LAPTOP
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 18.05.2021


Çmimi i rregullt 520,00 €. Save 110,01 € (21 %)
409,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand LENOVO
Graphic AMD Radeon Vega 3 Graphics (IGP
Operating System Windows 10
Processor AMD Ryzen 3
Processor description AMD Ryzen 3 3250U 2.60Ghz
Stock In stock
Garancioni 1 Vjet
RAM 8GB
Display 15,6" - 39,6 cm
SSD 512GB

Përshkrim i produktit

15 Lenovo 15ADA05 Ryzen 3 3250U / 8GB / 512 GB SSD / Win 10


Pershkrim i detajuar

Processor: AMD Ryzen 3 3250U 2.60Ghz
Display: 15.6 inch 1920 x 1080 
RAM: 8GB
SSD: 512GB 
OS: Windows 10

Mendimet dhe komente të klientëve për "Lenovo 15ADA05 Ryzen 3 3250U / 8GB / 512 GB SSD / Win 10 / Full HD RED"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: Table mount for 3 monitors up to 69cm 27 "8KG Digitus DA-90362

Table mount for 3 monitors up to 69cm 27 "8KG...

Në magazinë në dyqan
100,00 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: LENOVO IdeaPad 330-15IKBR Core i5

LENOVO IdeaPad 330-15IKBR Core i5

Processor: Procesor Intel i5-8250U 1.60 GHz (Up To 3.40 GHz),
Nuk eshte ne Stok
550,00 € 499,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Risi   Pamja e produktit: INTEL CORE I7-9700KF|RTX 2060 6GB|32GB RAM|480GB SSD|RGB CASE Thermaltake V200

INTEL CORE I7-9700KF|RTX 2060 6GB|32GB RAM|480GB...

Nuk eshte ne Stok