KRUSELL bag for notebook Ystad 16'', black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
9311
KR71266
KRUSELL
ÇANTA
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 03.03.2021


Çmimi i rregullt 75,00 €. Save 25,01 € (33 %)
49,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand KRUSELL
Condition NEW - regular program
Stock In stock

Pershkrim i detajuar

Size: 40.6 cm (16.0 ")
Material: synthetic leather, interior (neoprem)
ergonomically designed handle
Dimensions: 360 x 270 x 60 mm
Color: black

Mendimet dhe komente të klientëve për "KRUSELL bag for notebook Ystad 16'', black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: ELEMENT laptop backpack Brisk 17,3"

ELEMENT laptop backpack Brisk 17,3"

Në magazinë në dyqan
59,99 € 49,99 € Shto në shportë
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: KRUSELL bag for notebook Ystad 16'', brown

KRUSELL bag for notebook Ystad 16'', brown

Në magazinë në dyqan
75,00 € 49,99 € Shto në shportë