KRUSELL bag for notebook GAIA Slim 16'', black

TRANSPORT FALAS!   Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm  
14966
KR71162
KRUSELL
ÇANTA
I ri
Në magazinë në dyqan

Dorëzimi në adresën tuaj: 07.12.2020


Çmimi i rregullt 55,00 €. Save 15,01 € (27 %)
39,99
Shto në shportë
Detaje teknike

Brand KRUSELL
Condition NEW - regular program
Stock In stock

Pershkrim i detajuar

Size: 40.6 cm (16.0 ")
light, business bag, compact design
Material: synthetic leather, interior (neoprem)
ergonomically designed handle
Dimensions: 370 x 270 x 40 mm
Color: black

Mendimet dhe komente të klientëve për "KRUSELL bag for notebook GAIA Slim 16'', black"

Vleresim mesatar: 0,00 od 5 bazuar në 0 vlerësimet.

Nëse e keni blerë tashmë produktin, do të jemi shumë të kënaqur të dëgjojmë mendimin tuaj!

Produkte të ngjashme
Ne rekomandojme   Çmimi i jashtëzakonshëm   Pamja e produktit: WENGER nahrbtnik Java 15.6"

WENGER nahrbtnik Java 15.6"

Nuk eshte ne Stok
59,99 € 49,99 € Shto në shportë